O nas

Z MIŁOŚCI DO NIEBANALNYCH BUTÓW!

To powód, dla którego w 2011 roku powstała marka L37. „Lofty”, bo tak utarło się nazywać buty marki, choć zmieniają swoje oblicze co sezon, to nigdy nie są jedynie na sezon. 80% naszych produktów powstaje ręcznie w manufakturze w Częstochowie. Pozostałe 20% od drugiej połowy 2020 roku są produkowane poza Polską. Przed wybraniem fabryk z którymi współpracujemy dokonujemy dokładnej analizy. Zależy nam aby nasi partnerzy - zarówno Polscy jak i zagraniczni wykazywali się wysokimi standardami produkcji, dbałości o detal ale również poszanowaniem praw swoich pracowników i troską o środowisko naturalne. Zawsze sprawdzamy czy skóry z których produkujemy posiadają odpowiednie certyfikaty. Ważne jest dla nas czy partnerzy z którymi współpracujemy mają wygodne kopyta i czy proces produkcji jest u nich transparentny. Każda para butów to wynik pracy około 10-12 osób. Od narodzin pomysłu, przez wybór tkanin, stworzenie pierwszych prototypów, przetestowanie na nodze i dopuszczenie do produkcji, która całkowicie odbywa się w Polsce.

O MARCE

L37 to produkty projektowane w Polsce przez doświadczony zespół, który przez lata podnosi swoje kompetencje. Wszystkie buty L37 produkowane są przez starannie wyselekcjonowanych dostawców, którzy podzielają wartości takie jak: najwyższa jakość produkcji, poszanowanie praw pracowników, ochrona środowiska, transparentność produkcji. Wszyscy dostawcy muszą również posiadać certyfikaty skór z których produkują swoje obuwie. Zakład produkcyjny w Częstochowie został założony przez rodziców współzałożycielki marki Joanny Trepki. Rzemiosło, poszanowanie tradycji i miłość do butów były tym czego nauczyła się w domu. Grono klientek i fanek marki stale się powiększa. Coraz więcej kobiet nie szuka już byle jakich butów, ale pięknie wykonanych i trwałych. Właśnie dlatego koncept L37 z tak wielkim entuzjazmem przyjął się za granicą. Marka regularnie wystawia się na światowych targach oraz sprzedaje swoje buty i torebki w Niemczech, Szwajcarii, Holandii i krajach Beneluksu, a także podbija Stany Zjednoczone.

L37 sp. Z o.o. rozbrat 44 a lokal 301, 00-419 warszawa +48 519 898 418 regon: 146681870, sąd rejonowy dla m. St. Warszawy w warszawie, xii wydział gospodarczy krajowego rejestru sądowego pod numerem krs 0000462821, kapitał zakładowy opłacony w całości: 30’000,00zł.