LETNIA WYPRZEDAŻ ruszyła!   ZOBACZ

O nas

Z MIŁOŚCI DO NIEBANALNYCH BUTÓW!

To powód, dla którego w 2011 roku powstała marka L37.


„Lofty”, bo tak utarło się nazywać buty marki, choć zmieniają swoje oblicze co sezon, to nigdy nie są jedynie na sezon.


Początkowo buty marki produkowane były w rodzinnej manufakturze w Częstochowie, skąd pochodzi Joanna czyli współwłaścicielka L37. Naturalnym było, że po założeniu brandu to właśnie manufaktura rodziców Joanny rozpoczęła produkcję pierwszych modeli. Jako jedyny dostawca funkcjonowała przez ponad 5 lat. Dziś marka L37 to kilkunastoletnia historia i w związku z tym duży rozwój również poza rynkami w Polsce. Dzięki sprzedaży online na kilkunastu zagranicznych rynkach, firma urosła na tyle aby pozyskać nowych dostawców. Dzisiaj produkty pod brandem L37 produkowane są w Polsce, Portugalii, Turcji we Włoszech ale również w Chinach.


Przed wybraniem fabryk z którymi współpracujemy dokonujemy dokładnej analizy. Zależy nam aby nasi partnerzy - zarówno Polscy jak i zagraniczni wykazywali się wysokimi standardami produkcji, dbałości o detal ale również poszanowaniem praw swoich pracowników i troską o środowisko naturalne. Ważne jest dla nas czy partnerzy z którymi współpracujemy mają wygodne kopyta i czy proces produkcji jest u nich transparentny.Każdy dostawca musi również spełniać nasze oczekiwania co do jakości.

O MARCE

L37 to produkty projektowane w Polsce przez doświadczony zespół, który przez lata podnosi swoje kompetencje. Wszystkie buty L37 produkowane są przez starannie wyselekcjonowanych dostawców, którzy podzielają wartości takie jak: najwyższa jakość produkcji, poszanowanie praw pracowników, ochrona środowiska, transparentność produkcji. Zakład produkcyjny w Częstochowie został założony przez rodziców współzałożycielki marki Joanny Trepki. Rzemiosło, poszanowanie tradycji i miłość do butów były tym czego nauczyła się w domu. Grono klientek i fanek marki stale się powiększa. Coraz więcej kobiet nie szuka już byle jakich butów, ale pięknie wykonanych i trwałych. Właśnie dlatego koncept L37 z tak wielkim entuzjazmem przyjął się za granicą. Marka regularnie wystawia się na światowych targach oraz sprzedaje swoje buty i torebki w kilkunastu krajach poza Polską.

LOFT37 sp. Z o.o., Aleje Jerozolimskie 49/41, 00-697 warszawa +48 519 898 418 regon: 146681870, sąd rejonowy dla m. St. Warszawy w warszawie, xii wydział gospodarczy krajowego rejestru sądowego pod numerem krs 0000462821, kapitał zakładowy opłacony w całości: 30’000,00zł.