LETNIA WYPRZEDAŻ z rabatem do 60%!   ZOBACZ

JAK ODPOWIEDNIO DOBRAĆ ROZMIAR?

W sprzedaży online najtrudniejszym zadaniem jest zawsze wybór odpowiedniego rozmiaru. To właśnie na tym etapie dokonywania zakupów nasi klienci mają najwięcej pytań.
Jeżeli jakiś but ma zawyżoną lub zaniżoną rozmiarówkę to proszę pamiętajcie, że zawsze taka informacja znajduje się w karcie produktu.
Dodatkowo każdy klient ma prawo zwrotu. W przypadku naszej firmy termin na odesłanie paczki to 30 dni.

Często dostajemy od Was pytania jak odpowiednio zmierzyć stopę, tak aby wymiar który uzyskamy był wiarygodny? Poniżej kilka informacji w tym temacie.

 

Aby dobrać odpowiedni rozmiar butów do naszej stopy wystarczą nam podstawowe artykuły biurowe, które znajdą się w każdym domu. Potrzebować będziesz kartki papieru, długopisu oraz miarki lub linijki.

Na kartce należy postawić stopę i długopisem zaznaczyć najbardziej wystający punkt przy stopie i palcach. W ten sposób otrzymamy poprawną długość naszej wkładki.

Pamiętajmy również abyśmy nie dodawali sobie dodatkowych milimetrów, tym bardziej centymetrów, ponieważ taka praktyka doprowadzi do uzyskania złego rozmiaru buta.

Co jeśli nadal nie wiemy, jaki rozmiar buta wybrać?

Nasze buty wykonane są w całości z naturalnej, najwyższej, jakości skóry. Także, jeśli po zmierzeniu stopy zastanawiamy się nad dwoma rozmiarami, zalecamy wybranie numeru mniejszego. Naturalna skóra podczas użytkowania rozciąga się i dopasowuje do naszej stopy. Jeżeli jesteś posiadaczką szerokich stóp w tym wypadku proponujemy wybranie rozmiaru większego, aby stopa miała większy komfort podczas noszenia butów.

 

A jeżeli nadal masz wątpliwości jaki rozmiar jest właściwy to poprosimy o kontakt z nami pod adresem mailowym bok@loft37.pl. Napisz jaki model Cię interesuje i jakie są Twoje wątpliwości a propos rozmiaru. Pomożemy!

LOFT37 sp. Z o.o., Aleje Jerozolimskie 49/41, 00-697 warszawa +48 519 898 418 regon: 146681870, sąd rejonowy dla m. St. Warszawy w warszawie, xii wydział gospodarczy krajowego rejestru sądowego pod numerem krs 0000462821, kapitał zakładowy opłacony w całości: 30’000,00zł.